top of page

Hakkımızda

 

Merhaba, ben Betül Bostancı.

 

Çiçeklerle hikayem kendi evime kapı çelengi yapmamla başladı desem yanlış olmaz sanırım.

 

Evimize gelen misafirlerimizin kapı süsünü çok beğenmesi üzerine küçük bir satış platformunda ürünü sergiledik ve beğeni yağmuruna tutulduk. tahmin edeceğiniz üzere akabinde 1-2 derken siparişler yığılıyor ve ben tedarik etmekte zorlanıyordum. Süreç bu şekilde ilerlerken, eşimin verdiği ilhamla küçük bir şirket kurup, artık daha büyük platformlarda ürünlerimi sergilemeye karar verdim. Artık yoluma birkaç e-ticaret sitesinde gelin buketini de ürünlerime ekleyip devam ederken çok kısa zamanda güzel sonuçlar aldım.

 

Bugün www.doradesign.net i kurarak bu yolda yeni bir sayfa daha açmış bulunmaktayım.

 

Çiçek tasarımının ruhumda oluşturduğu tutkunun ve kendimi ait olduğum yerde hissetmenin verdiği haz paha biçilemez. Bu tutkumun filizlenip yeşermesinde payı büyük olan ve desteğini her zaman hissettiğim eşime teşekkürlerimi iletmeden geçemeyeceğim.

Hayallerinizi süsleyen gelinliğinize eşlik edecek buketi tasarlamak için sabırsızlanıyoruz. En güzel gününüzde birlikte olmak dileğiyle...

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
Düğün Süslemeleri

My Story

This is your About page. This space is a great opportunity to give a full background on who you are, what you do and what your site has to offer. Your users are genuinely interested in learning more about you, so don’t be afraid to share personal anecdotes to create a more friendly quality.

Every website has a story, and your visitors want to hear yours. This space is a great opportunity to provide any personal details you want to share with your followers. Include interesting anecdotes and facts to keep readers engaged.

 

Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want site visitors to know. If you’re a business, talk about how you started and share your professional journey. Explain your core values, your commitment to customers and how you stand out from the crowd. Add a photo, gallery or video for even more engagement.

Contact

I'm always looking for new and exciting opportunities. Let's connect.

123-456-7890 

bottom of page